Kurier.BB – Gazeta Miejska
Teatr Polski na platformie
Teatr Polski na platformie

Odpal Polski!” - to hasło, pod którym uruchomiona została nowa platforma VOD bielskiego Teatru Polskiego.

Odpal Polski!” - to hasło, pod którym uruchomiona została nowa platforma VOD bielskiego Teatru Polskiego. Prezentowane są na niej  przedstawienia i treści multimedialne, m.in. archiwalne i premierowe spektakle teatru.
Na początek, 18 maja zaprezentowana została  bezpłatnie „Fabryka sensacji Proszyk i Kachel”.  Kolejna planowana bezpłatna prezentacja to spektakl pt. „Humanka” w reżyserii Agaty Puszcz, zaplanowana na 21 maja o godzinie 19:00.
W serwisie znajdą się również nowe, ciekawe treści udostępniane płatnie. Pierwszą taką propozycją jest internetowa premiera spektaklu pt. „W górę!” w reżyserii Witolda Mazurkiewicza. Będzie to pierwsza premiera bielskiego Teatru  Polskiego „w sieci”! I pierwsza premiera, na której ilość miejsc nie będzie ograniczona liczbą foteli na teatralnej widowni! Czyli spektakl będą mogli obejrzeć wszyscy chętni.
Platforma umieszczona jest pod adresem – www.vod.teatr.bielsko.pl Rejestracja jest bezpłatna (wymaga jedynie potwierdzenia e-maila). Po zalogowaniu na platformę można zobaczyć listę wydarzeń i spektakli dostępnych online. Ponieważ spektakle (i inne treści) będą emitowane w określonych godzinach w danym dniu, bardzo ważne jest, aby zalogować się na platformę o właściwej porze.
Bielski Teatr Polski planuje rozwijać platformę o nowe propozycje i nowe funkcjonalności, aby wyjść naprzeciw zainteresowaniom naszych widzów.


Lista Kultura
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama