Kurier.BB – Gazeta Miejska
Jarmark po raz drugi
Jarmark po raz drugi

Za nami druga edycja Komorowickiego Jarmarku Bożonarodzeniowego, który odbył się w sobotę 7 grudnia na placu im. Józefa Niemczyka.

W tym roku pogoda okazała się łaskawsza, dzięki czemu przez II Komorowicki Jarmark Bożonarodzeniowy przewinęło się co najmniej kilkaset osób - głównie mieszkańców Komorowic, ale także zaciekawionych imprezą mieszkańców innych dzielnic Bielska-Białej.
Na scenie zaprezentowało się kilkudziesięciu artystów z zespołów Kontrasty, Tromboys oraz góralskiej kapeli Póki Co. Tradycyjnie na placu rozstawili się wystawcy z gastronomią i rękodziełem. Stoisko przygotowało także Stowarzyszenie Komorowice, które tego dnia zaprezentowało najnowszy numer Magazynu Komorowice.
Nie zabrało ciekawych zabaw i animacji dla dzieci i młodzieży. W imprezie wziął udział prezydent miasta Jarosław Klimaszewski.
W organizację imprezy włączyła się cała społeczność Komorowic: Rada Osiedla Komorowice Krakowskie, Stowarzyszenie Komorowice, Dom Kultury w Komorowicach, OSP Komorowice Krakowskie, OSP Komorowice Śląskie, Szkoła Podstawowa nr 29, Szkoła Podstawowa nr 30, Rada Osiedla Komorowice Śląskie, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Wokalnego Kontrasty, a także Urząd Miejski w Bielsku-Białej.
 
Foto i źródło: komorowice.pl


Lista Samorząd to nie sam urząd
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama