Kurier.BB – Gazeta Miejska
Wielka giełda płyt winylowych
Wielka giełda płyt winylowych

Już 11 i 12 października w Galerii Sfera odbędzie się giełda płyt winylowych.

Na fanów muzyki czeka aż 10 tysięcy płyt winylowych, CD oraz kaset. Wśród nich znajdą się prawdziwe perełki, które są poszukiwane przez wielu kolekcjonerów!
Po latach królowania cyfrowych nośników muzyki, do łask wróciły płyty winylowe. Po „czarne krążki” sięgają już nie tylko koneserzy. Coraz częściej winyle doceniają miłośnicy muzyki, którzy chętnie powiększają swoją domową kolekcję o czarne płyty. Początkujący kolekcjonerzy często zastanawiają się, gdzie kupić płyty winylowe. Choć wiele albumów pojawia się obecnie również w wersji analogowej, to wybór w sklepach nadal jest ograniczony. Poszukując muzycznych perełek warto odwiedzić antykwariaty, pchle targi lub…giełdy płyt winylowych! W Bielsku-Białej takie wydarzenie organizowane jest przez Galerię Sfera.
Już 11 i 12 października foyer Galerii II zamieni się w prawdziwą giełdę płyt winylowych. Swoje kolekcje zaprezentują wystawcy z całego kraju, m.in. Krakowa i Wrocławia. Miłośnicy wyjątkowych, analogowych dźwięków będą mogli wybierać spośród 10 tysięcy płyt! Każdy znajdzie coś dla siebie: od klasycznego rocka i kultowych albumów największych światowych artystów, poprzez hard rock i metal, aż po jazz i pop. Oprócz płyt winylowych wystawcy będą oferować także płyty CD oraz kasety.
Giełda płyt winylowych jest częścią prawie dwutygodniowej akcji organizowanej przez Galerię Sfera specjalnie z myślą o panach. Do 15 października w wybranych salonach mody męskiej Panowie mogą skorzystać z porad profesjonalnej stylistki, która pomoże dopasować garderobę do sylwetki, wykonywanego zawodu oraz okazji. Wybraną stylizację Panowie mogą kupić z atrakcyjnym rabatem, a także otrzymać zaproszenie do cukierni „Wisienka na torcie” oraz na trening z trenerem personalnym w klubie „My Fitness Place”. Szczegóły akcji na stronie www.sfera.com.pl
 


Lista Kultura
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama