Wiadomości – strona 2

Miasto w spółkach sportowych


Bielsko-Biała posiada udział w trzech spółkach, które zarządzają klubami sportowymi. Są to TS Podbeskidzie, BKS oraz BBTS.


Bitwa nad Białką


Chyba wszyscy mieszkańcy Bielska-Białej kojarzą kładkę dla pieszych nad rzeką Białą pomiędzy ulicami Sempołowskiej oraz 1 Maja.


Na efekty trzeba poczekać


Wiosna oraz ograniczenia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej to okoliczności, które sprzyjają, by po mieście poruszać się na rowerze.


30 lat samorządu


O 30 latach samorządu Bielska-Białek piszą dla nas Prezydent Miasta Jarosław Klimaszewski oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Okrzesik.


Szlak Wojtyłów w Bielsku-Białej


Do Rady Miejskiej został skierowany wniosek o utworzenie w Bielsku-Białej turystycznego szlaku miejskiego, upamiętniającego rodzinę Wojtyłów.


Budżet w niebezpieczeństwie


O zmniejszonych wpływach do budżetu miasta wydatkach na walkę z koronawirusem ze rozmawiamy ze Skarbnikiem Bielska-Białej Dominikiem Pawińskim.


Dlaczego linii nie będzie?


Z powodu interpelacji posła Przemysława Koperskiego powróciła sprawa modernizacji (a w zasadzie odbudowy) linii kolejowej 190 z Bielska-Białej do Cieszyna.


Bielsko-Biała się kurczy


Liczba mieszkańców Bielska-Białej sukcesywnie spada. Na koniec 2019 roku w naszym mieście żyły 170 663 osoby. To o 595 mniej niż rok wcześniej.


Razem przeciw COVID


Nie tylko instytucje rządowe i samorządowe zaangażowały się w akcję pomocy dla służb walczących z koronawirusem.


Pomagają służbie zdrowia


Od początku epidemii koronawirusa będąca w trudnej sytuacji służba zdrowia może liczyć na pomoc środowisk biznesowych.


Więcej wiadomości:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Reklama

Reklama

Reklama