Mistrzowie Mów zapraszają
Mistrzowie Mów zapraszają

klub Toastmasters na Szczycie z Bielska-Białej zaprasza na konferencję.

29-31 marca 2019 w Szczyrku, w hotelu Orle Gniazdo klub Toastmasters na Szczycie z Bielska-Białej organizuje konferencję, w której wezmą udział Toastmasterzy z klubów z Polski i z Europy, a także wszyscy, którzy chcą poznać organizację oraz jej metody nauczania. 
Będą to trzy dni wypełnione warsztatami oraz prelekcjami, udziałem gości specjalnych, wśród których znajdą się m.in. Grzegorz Turniak i Jan Grzesiak. Konferencja prowadzona będzie w dwóch językach, po polsku i po angielsku.  
Organizatorzy zapraszają szczególnie lokalnych przedsiębiorców i menadżerów do udziału w sesji networkingowej, prowadzonej przez Grzegorz Turniaka. Spotkanie będzie okazją do nawiązania długofalowych relacji biznesowych. Tematy konferencji, ze względu na swoją różnorodność, dostarczą wiedzy z takich dziedzin jak komunikacja czy efektywne kierowanie zespołem. Bilety można zakupić przez internetowy serwis Evenea. Koszt uczestnictwa w konferencji to 139 zł (w cenę biletu wliczony jest udział w konferencji oraz przerwy kawowe). Ilość miejsc ograniczona.
Istnieje również możliwość udziału w sponsorowaniu konferencji oraz zaprezentowaniu swoich usług szerszemu gronu odbiorców. W przypadku chęci współpracy organizatorzy proszą o kontakt z klubem. Więcej informacji znaleźć można na facebookowej stronie klubu Toastmasters na Szczycie.
Toastmaster International jest organizacją non-profit, działającą już prawie 100 lat na całym świecie. Jej celem jest rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, organizacyjnych i liderskich swoich członków poprzez wystąpienia publiczne, praktyczne ćwiczenia i warsztaty. W Polsce w Toastmaster International  zrzeszonych jest ponad 2 tys. osób w 65 klubach, w tym także w klubach biznesowych oraz korporacyjnych (np. Nokia, ABB). 
Misją Toastmasters International jest pomaganie ludziom w doskonaleniu sztuki przemawiania, słuchania oraz myślenia. Wymienione umiejętności odgrywają niezwykle istotną rolę w samorealizacji, służą wzrostowi potencjału, przyczyniają się do poprawy komunikacji z innymi, a także budzą odwagę do zmian. Ważną wartością jest zapewnienie wzajemnego wsparcia oraz przyjaznej atmosfery, w której doskonali się umiejętności komunikacyjne oraz przywódcze. 


Lista wiadomości
Strona główna

Reklama

Reklama

Reklama